Killsorrow - premiera nowego albumu! | NEWSY

Killsorrow - premiera nowego albumu!

☢️ Czołgiem! Z dumą ogłaszamy, że już za tydzień ukaże się nasza kolejna płyta! W związku z tym wrzucamy dla Was trochę update'u. Materiał będzie się składał z 14 utworów i około godziny muzyki. Jak poprzednio utwory zostały zarejestrowane w DMP Studio, a zmiksowane i zmasterowane u Tomka Zalewskiego z Zed Studio (Decapitated, Frontside).

☢️ Nowa płyta muzycznie jest zupełnie inna niż poprzednia, znajdziecie na niej niekiedy wyjątkowo długie, rozbudowane utwory. Charakter naszego grania zmienił też wokal Piotrka, który ma bardzo szerokie spektrum możliwości barwowych. Na płycie na pewno nie braknie soczystych riffów, melodii i harmonii.

☢️ W nagraniach przyświecała nam jedna myśl - spróbować zabrzmieć tak jak na żywo. Było to nie lada wyzwanie, bo staraliśmy się nie oszukiwać słuchacza. Nic tutaj nie jest równane do linijki, mamy nadzieję, że wpłynie to na lepszą energię materiału i płynniejszy odbiór płyty.

☢️ Premiera za tydzień, tymczasem zapraszamy Was na najbliższe koncerty które będziemy mieli przyjemność zagrać z Hunterem. To nie koniec niespodzianek. Stay radiant!
#stayradiant #killsorrownewalbum #postapo #madmax #groovemetal #killsorrow

---

materiał nadesłany

Killsorrow

Zgłoś nieodpowiednie treściPARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła