Koncert premierowy albumu Lunatyków Martwej Dyskoteki // support RENMIN RIBAO | NEWSY

Koncert premierowy albumu Lunatyków Martwej Dyskoteki // support RENMIN RIBAO

Po blisko dwóch latach intensywnej pracy czas na premierę debiutanckiego krążka poznańskiej formacji Lunatycy Martwej Dyskoteki - "LDM"! W czasie koncertu pojawią się także goście, a jako support zagra Renmin Ribao

Lunatycy Martwej Dyskoteki to przedstawiciele Nowej zimnej fali. Melodyjne, często orientalizujące gitary, świetnie pracująca sekcja rytmiczna i operowanie dysonansem to domena grupy. Wszystko to łączy głos wokalisty: znudzenie, poirytowanie, rezygnacja, maniakalność zmieniają się jak w kalejdoskopie. Założyciele grupy opowiadają, że celem jest odreagowywanie traum, których doświadczamy w dobie globalnego kryzysu. W ten sposób zaplanowane są występy grupy. Koncerty Lunatyków Martwej Dyskoteki to połączenie szamańskiego seansu ze zbiorową terapią i happeningiem.

Renmin Ribao to nowy poznański zespół, który brzmieniowo oscyluje wokół postpunku i zimnej fali. Agresywne gitary na tle zimnych syntezatorów, z charakterystycznym postpunkowym drivem to co można usłyszeć na ich utworach. Osadzone w gotyckiej estetyce, teksty Renmin Ribao opowiadają o mrocznych zakamarkach ludzkiej psychiki.

Bilety: 25 zł - przedsprzedaż, 35 zł - w dniu koncertu

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/389269639413598

Link do sprzedaży biletów: https://bit.ly/3vdnlTp

Zgłoś nieodpowiednie treściPARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła