Szarpidrut

Koncertowe szaleństwo od Spring Rolls!

Nie tak dawno swoim singlem Planety świętowali premierę debiutanckiej płyty Universum, teraz pokazują, jak wyglądają ich koncerty. Animal Inside to już trzeci singiel z nowej płyty Spring Rolls, za to teledysk po raz pierwszy w wersji koncertowej.

Piosenka Animal Inside pokazuje bardzo rockową barwę młodego zespołu z Kraśnika. – Podczas prac nad albumem nie baliśmy się eksperymentować, szukać nowych brzmień, które by dobrze łączyły się z gitarami i naszym graniem. – opowiada zespół – Animal Inside jak sam tytuł wskazuje budzi w nas zwierzęce instynkty, idealnie nadaje się na koncerty, a fani uwielbiają się do niego bawić. Stąd pomysł na taką formę teledysku.

Tym razem za teledysk odpowiada Dawid Wołoszyn, który razem z zespołem jeździł podczas ich Mikołajkowej Trasy, która promowała album. Wideoklip wyróżnia się dynamicznym montażem, dużą ilością akcji i energią, która wręcz uderza ze sceny – Dawid to szaleniec (śmiech). Był z nami w czasie tych koncertów, bawił się, śpiewał, a jak trzeba było zrobić dobre ujęcie to i potrafił skoczyć ze sceny do tłumu. – wspomina wokalista, Artur Łukasik. Sceny koncertowe są połączone z ujęciami z trasy oraz ze Studia Kamienica, gdzie album został nagrany.

Premiera płyty Universum odbyła się 6 grudnia 2018 roku i od tego czasu zbiera bardzo przychylne recenzje. Zespół pojawia się zarówno w stacjach radiowych, jak i w telewizji ciągle zbierając nowych fanów. Nowego albumu możecie posłuchać na wszystkich popularnych serwisach streaming’owych lub zamówić na oficjalnej stronie zespołu.

Zgłoś nieodpowiednie treściPARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła