Marcowe koncerty dla fanów mocnego rockowego brzmienia | NEWSY

Marcowe koncerty dla fanów mocnego rockowego brzmienia

Marcowe koncerty dla fanów mocnego rockowego brzmienia

Metalowa wiosna już w Polsce! Szukasz pretekstu, żeby spędzić czas w świetnej, rockowej atmosferze? Sprawdź harmonogram koncertów w marcu! Ten rok zapowiada się naprawdę obiecująco! Przekonaj się sam!

Marzec tego roku będzie obfitować w sporo dobrych metalowych eventów!  Koncerty tej wiosny nie ograniczają się jedynie do Stolicy! Sprawdź co będzie się działo w Warszawie, Poznaniu i Białymstoku! Black River, Acid Drinkers, Punky Reggae Live 2020 i o wiele więcej! Przekonaj się sam!

Wiosenna zawierucha w Polsce!

Już 13 marca w białostockim klubie Gwint odbędzie się jubileuszowa X-edycja trasy PUNKY REGGAE. Będziemy mieli okazję naładować baterię przy znakomitej twórczości Farben Lehre, będącego inicjatorem projektu, kwartet the Analogs ze Szczecina oraz Closterkeller – znakomitego, heavy metalowego bandu z Warszawy. Wykonawcy to prawdziwa elita na polskiej scenie. Zaprezentują nam oni niepowtarzalną mieszankę gatunków i szerokie spektrum środków artystycznych. PUNKY REGGAE to coś co zdarza się tylko raz, live i warto zobaczyć to na własne oczy! Unikalne wydarzenie koncertowe łączące pokolenia w Białymstoku! Widzimy się? Zdecydowanie tak! Sprawdź szczegóły wydarzenia i dostępność biletów za pomocą:

https://www.biletomat.pl/metal/

Znajdziesz tam wejściówki na PUNKY REGGAE i nie tylko! Wszystko w jednym miejscu, bez zbędnych formalności. Kliknij, kup i ciesz się masą dobrej zabawy!

Potęga i klasyka rock’n’rolla w Poznaniu 

Acid Drinkers to zespół, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Od ponad dekady tworzą prawdziwą metalową mieszankę wybuchową. Nie było jeszcze koncertu tej grupy, który nie porwałby publiczności i nie rzucił nią o deski pod sceną. Energia, pazur i doskonałe kompozycje Acid Drinkers nigdy się nie znudzą. To standard, który nigdy nie wyjdzie z mody. Widziałeś kiedykolwiek ich show na żywo? Słuchałeś Acid Drinkers live? Nie? To na co jeszcze czekasz!? 4 osobowości, które razem tworzą agresywną, dobrze skonstruowaną maszynę. Ona pędzi! Pędzi do Poznania rozerwać publikę na strzępy! Ponadto obchodzą w tym roku swoje trzydziestolecie. Z pewnością sprezentują nam z tej okazji coś niezapomnianego. To co? 21 marca w CK Wiatrak. Widzimy się! 

Prawdziwy Hardcore dla fanów metalu

27 marca po kilkuletniej przerwie na deski sceny z hukiem powraca Black River! Band promuje aktualnie swój najnowszy album “Humanoid”. Zespół to prawdziwa mieszanka różnych inspiracji i osobliwych person. W skład grupy wchodzą muzycy znani z takich formacji jak Behemoth, Rootwater, Dimmu Borgir, Hunter, Geisha Goner, Neolithic oraz Vesania. Black River genialnie brzmią pod kątem muzyki na płytach, jednak to co faktycznie prezentują można zobaczyć tylko na żywo. Każde show jest jedyne i niepowtarzalne, a to konkretne odbędzie się 27 marca w Warszawie. Gdzie? W klubie Proxima! Biletów jest mało, zainteresowanie jest wielkie. To może być ostatni dzwonek! Sprawdź dostępność i rezerwuj termin! Wpadnij koniecznie z dziewczyną! Zafundujcie sobie prezent na spóźnione albo już przyszłoroczne walentynki! Black River! Czekamy!

---

Artykuł partnera

Zgłoś nieodpowiednie treściPARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła