Szarpidrut

Na scenie Art Piwnicy zagrają czeski zespół Denoi oraz polski JitterFlow!

27 października (sobota), godz. 20:00 w Art Piwnicy w Łowiczu odbędzie się międzynarodowy koncert. Na scenie Art Piwnicy zagrają czeski zespół Denoi oraz polski JitterFlow!

Serdecznie zapraszamy! 


DENOI to czeski zespół założony w 2015 roku. 
W tym samym roku zespół wydał swój pierwszy debiutancki album "Disco Violence". Wcześniej wydał pierwszy singiel z teledyskiem "Crush The Club". Dzięki tym wydawnictwom wyraźnie wyznaczono własny gatunek muzyczny o nazwie "Dance Metal" będący połączeniem nowoczesnej muzyki ciężkiej i elektroniki tanecznej z beatem.
Niedługo po wydaniu albumu pojawia się drugi teledysk "Dans Song" nagrany na żywo na scenie podczas premiery albumu. Latem 2016 zespół gra już na największych festiwalach muzyki heavy rockowej w Czechach takich jak: Masters of Rock, Basinfirefest, Made of Metal, a nawet na jednym z największych europejskich festiwali Przystanku Woodstock Festival w Polsce. Podczas tego wydarzenia nakręcili trzeci teledysk do utworu "My House - My Castle".
W 2018 roku ukazał się ich najnowszy album "My Life Is Dirty But I Like It" 

W 2017 r. Jitterflow skończyło 10 lat. W tym czasie udało nam się zrobić materiał na pierwszą płytę, zbudowali własne studio i sami zarejestrowali w nim cały materiał.
W 2012 r. wzięli wdział w I edycji festiwalu Emergenza i doszli do finału, zajęli 6-te miejsce. Tam zostali zauważeni przez Guzika z Flapjacka, który zaprosił ich do zagrania wspólnie kilku koncertów w ramach trasy promującej ich nową płytę.

CO TO ZA MUZA?
Wielu osobom trudno jest zdefiniować to co grają i to właśnie uważają ich mały sukces, ponieważ od zawsze jednym z ich głównych celów jest robienie czegoś wyjątkowego, czegoś, czego jeszcze nie było. Główna ideą jest łamanie i gięcie na maksa, ale możliwie w jak najlżejszy sposób. Gitara brzmi raczej ciężko, bas ma straszliwy radziecki przester, wokale krzyczą okropnie, ale podstawą wielu motywów są patenty jazzowe, swingowe lub szeroko pojęta polirytmia. Jest dużo hałasu, ale pod powłoką pozornego chaosu kryją się skomplikowane aranże i bardzo zawiłe bity.


Teledyski:


Denoi


Jitterflow:

Zgłoś nieodpowiednie treściPARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła