Najnowszy klip utworu "Erase" od zespołu TainT | NEWSY

Najnowszy klip utworu "Erase" od zespołu TainT

TainT – Zespół czterech facetów grających muzykę z pogranicza alternatywnego metalu z domieszką grunge i groove. Jego początki sięgają końca 2014 roku. Obecny skład, powstały na skutek kilku zmian personalnych, jest pełni energii i determinacji by grać i przedstawić się szerszej publiczności. Żywiołowe koncerty w połączeniu z materiałem z debiutanckiej EP „Under Control” oraz nadchodzącego drugiego krążka „Looking For Myself” dobrze rockują!

Skład:

Kacper Kamiński (wokal)

Mateusz Pydyn (gitara)

Krystian Mucha (bass)

Grzegorz Ryskalok (perkusja)

Wydawnictwa:

EP „Under control” 2020 - https://open.spotify.com/album/0D8mcZQmI443w0abaqDMkB?si=s_xBeFkuSHusHoqPgwvo0A

Teledyski:

Erase https://www.youtube.com/watch?v=4T3Ss2mwbZg

Single (lyric video)

Apocalypse https://www.youtube.com/watch?v=e_mfrQ1sB4U„

Crown”https://www.youtube.com/watch?v=h7x7zMRCuSU

Erase to kolejny element muzycznej układanki

jaką będzie „Looking For Myself”. Po rozgrzewce z „Under Control” zaczęliśmy eksperymentować z różnymi kierunkami, co zaowocowało nową jakością brzmienia. Jak zresztą sama nazwa EPki sugeruje, nie boimy się próbować. Chcemy, by nasza twórczość odzwierciedlała to, w jaki sposób każdy z nas postrzega muzykę.

Warstwa tekstowa oparta jest na odczuciach związanych z otaczającą nas codziennością oraz ze światopoglądową kontemplacją egzystencji człowieka zagubionego, szukającego własnego ja, co również wpisuje się w tytuł tegoż albumu.

Niestety, przez pandemię musieliśmy ograniczyć ilość spotkań i przejść na zdalne tworzenie nowych utworów. Na szczęście obecna technologia pozwala bez większych problemów wymieniać się pomysłami i nagraniami. Zmieniło to też nieco nasze spojrzenie na komponowanie i umożliwiło lepsze dostrzeżenie niuansów, które przedtem nam umykały

Klip do utworu Erase został nakręcony w studiu w Krakowie. Za reżyserię i montaż odpowiada Sergey Stovba z Grain Visuals, a oświetlenie dostarczyła Manufaktura Dźwięku. Nagrania audio zostały zrealizowane w Pszczyńskim Wally Studio we współpracy z Michałem Walą - gitarzystą i producentem. Przy realizacji klipu pomogło Starostwo Powiatowe w Pszczynie oraz PCKul.

Mamy nadzieję, że słuchanie tego utworu sprawi Wam wszystkich tyle samo przyjemności, ile nam dało stworzenie go!

Materiał nadesłany od TainT 


Zgłoś nieodpowiednie treściPARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła