NOT EVEN A TOUR | NEWSY

Nie ma lepszego rozpoczęcia lata niż porządne rockandrollowe show, a takowe odbędzie się w Cafe Noir! Rozmaite muzyczne wrażenia zagwarantuje wam Roadhouse z gościnnym udziałem Rabbithole.
Uwierzcie, nie chcielibyście tego przegapić!

ROADHOUSE to formacja która powstała w 2018, której aktualny skład uformował się w 2020, a brzmi i oddaje klimat rodem z lat 70-tych. Roadhouse to zespół, który reprezentuje vintage'ową stronę współczesnej sceny rockowej. Poprzez swoje klimatyczne i energiczne show składające się z mieszanki materiału autorskiego, coverów klasyków rocka oraz improwizacje przeniesie on Was do czasów świetności tego gatunku. Muzykę zespołu cechują wyraźne inspiracje takimi artystami jak m.in.: Led Zeppelin, The Beatles, KISS, Aerosmith, The Rolling Stones, Cream, AC/DC, Thin Lizzy, Rush, Lynyrd Skynyrd czy też The Doors.

Skład zespołu:
Szymon Jurkowski - gitara, wokal
Tomasz Wójtowicz - perkusja
Hubert Mazurek - bas

RABBITHOLE to kapela złożona ze studentów Uniwersytetu Zielonogórskiego, która pierwsze kroki stawiała w klubie studenckim Gęba, gdzie entuzjastycznie przyjęci, zapisali się na zawsze w kartach historii legendarnego klubu.
Swoją muzyką serwują sporą porcję energicznych brzmień z pogranicza grunge'u i punka, z soczystą domieszką indie rocka oraz funka - z pazurem i do potańczenia! O sobie mówią, że najbardziej liczy się dla nich autentyczność i dobra energia.

Skład zespołu:
Agnieszka Kowaliczek - wokal
Kacper Wacławski - gitara
Jacek Kowalski - gitara
Karolina Klajner - bas
Maciek Szczepanik - perkusja

Zgłoś nieodpowiednie treściPARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła