Nowa EP-ka od Bruklin – przedsmak dużego debiutu | NEWSY

Nowa EP-ka od Bruklin – przedsmak dużego debiutu

Dostępna jest już najnowsze EP-ka zespołu Bruklin. Materiał zatytułowany „#nieznam” jest przedsmakiem debiutanckiego pełnego albumu, nad którym pracuje zespół.

Na EP-ce oprócz dotychczas zaprezentowanych singli „Bon voyage” oraz „Lwia część” znalazły się trzy nowe nagrania zrealizowane w trzech studiach nagraniowych: w Dworku Białoprądnickim, IP Studio w Krakowie oraz w Warszawskim TR Studio. Dodatkowo jako bonus pojawiły się dwa numery zarejestrowane podczas występu na żywo w programie Makakofonia MakakArt w Antyradiu.

 – "#nieznam" to przedsmak nadchodzącej pierwszej, długogrającej, bruklińskiej płyty – mówi Dawid, gitarzysta Bruklin. –  W produkcję EP-ki były zaangażowane zostały w sumie aż cztery studia nagraniowe, natomiast projekt okładki przygotowało niezawodne Rakieta Studios.

 – Warto wspomnieć, że EPka powstała dzięki wygranej w Przeglądzie Kapel Rockowych 2019 – dodaje Jarek, basista zespołu. –  Organizowanym przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, gdzie oprócz możliwości pracy w studiach nagraniowych, firma MediaPixel z Krakowa przygotowała fizyczne nośniki CD. Dla wszystkich wielka piona i podziękowania za współpracę!

 

 

Zgłoś nieodpowiednie treściPARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła