Nowa płyta "Czemu Nie" W.R.ona ukaże się 12 sierpnia . | NEWSY

Nowa płyta "Czemu Nie" W.R.ona ukaże się 12 sierpnia .

Od pewnego czasu grupa uznanych artystów, tworzących zespół W.R.ona promuje medialnie nadchodzący album utworem "Puste Talerze"
W.R.ona ma na swoim koncie prestiżowe nagrody m.in. magazynu Kerrang! Grali na słynnych festiwalach Bloodstock, Hammerfest czy Download Festival. Grali m.in w takich zespołach, jak Mercy House, Śfider Any, Novak czy Chico. Grali na jednych scenach z takimi zespołami i muzykami, jak CLAWFINGER , Guano Apes , Arctic Monkeys, Gogol Bordello , Static-X, I AM GIANT, Biohazard, Blaze Bayley, Slaves To Gravity, Audrey Horne, Generation Gravey etc.
Dziś możemy już oficjalnie ogłosić, że nowy krążek, noszący tytuł  "Czemy nie"  ukaże się 12 sierpnia. Prezentujemy okładkę i równocześnie zapowiadamy kolejny klip i singiel, szczegóły już wkrótce. 
"Puste Talerze"
materiał nadesłany
Witchdoctor

Zgłoś nieodpowiednie treści



PARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła




Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji jest dostępnych na stronie Wszystko o ciasteczkach.

Akceptuję