Nowa płyta i nowy wokalista Killsorrow! | NEWSY

Nowa płyta i nowy wokalista Killsorrow!

Fanów postapokaliptycznej nuty ucieszy fakt, że zespół ogłosił prace nad nową płytą. Killsorrow rozpoczął też koncertowanie w odmienionym składzie, z nowym wokalistą Piotrem Ogonowskim, śpiewającym wcześniej w niedawno reaktywowanym Voo Doo. W najbliższym czasie postapokaliptyczna banda Killsorrow pojawi się w Bielsku Białej oraz pod Warszawą na festiwalu Cytadela. 
Killsorrow kończy prace nad drugą płytą długogrającą której tytułu jeszcze nie ujawniają. Materiał będzie się składał z 14 utworów i około godziny muzyki. Jak poprzednio utwory zostały zarejestrowane w DMP Studio, a zmiksowane i zmasterowane u Tomka Zalewskiego z Zed Studio. "Nowa płyta muzycznie jest zupełnie inna niż poprzednia, mamy na niej wyjątkowo długie, niekiedy rozbudowane utwory. Charakter naszego grania zmienił też wokal Piotrka, który ma bardzo szerokie spektrum możliwości barwowych. Na płycie na pewno nie braknie soczystych riffów, melodii i harmonii." - komentuje Michał Sokół, lider zespołu. 
Materiał jak zapowiadają sami muzycy będzie bardzo zróżnicowany, na płycie znajdzie się również dużo partii śpiewanych czysto, oraz formy akustyczne.  
"W nagraniach przyświecała nam jedna myśl - spróbować zabrzmieć tak jak na żywo. Było to nie lada wyzwanie, bo staraliśmy się nie oszukiwać słuchacza. Nic tutaj nie jest równane do linijki, mamy nadzieję, że wpłynie to na lepszą energię materiału i płynniejszy odbiór płyty. Poszliśmy za starymi wzorcami nagrywania Metallicy, Iron Maiden, SOAD, Pantera czy Dream Theater, niewiele młodych zespołów decyduje się na takie zabiegi.
Urywki nowego materiału zespół zaprezentował na swoim facebooku: 
Premiera płyty jest zapowiadana na jesień.

Zgłoś nieodpowiednie treściPARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła