Nowy singiel N o c t i z wypowiedzią legendy | NEWSY

Nowy singiel N o c t i z wypowiedzią legendy

Swoją premierę miał właśnie  najnowszy singiel N o c t i zatytułowany „Poczekam”. Gościnnie w utworze pojawia się bardzo ważna postać polskiej sceny muzycznej. Singiel to kolejna zapowiedź płyty, nad którą pracuje zespół.

 – Nasz najnowszy singiel zatytułowany „Poczekam”, to utwór o marzeniach – informuje zespół. – Przy okazji jego powstawania jedno z takich marzeń spełnił nasz klawiszowiec. Gościnnie w piosence pojawia się pewna bardzo ważna dla polskiej muzyki osoba, prywatnie jego idol.

 – Zadałem sobie pytanie. O czym jest nasza piosenka? – mówi Piotr Wypych, klawiszowiec N o c t i. - Odpowiedź nasunęła się szybko. O marzeniach!. Dobrze więc, trzeba znaleźć dobry cytat. Błysk wypowiedzi Pana Zbigniewa Wodeckiego z wiadomego wywiadu pojawił się w mojej głowie po kilku sekundach. Znałem ten reportaż wcześniej. Jest naprawdę dobry. Pokazuje Pana Zbigniewa Wodeckiego w bardzo naturalny sposób. To nie jest typowy wywiad, gdzie ustawiamy się do kamery, żeby ładnie wyglądać. W tym reportażu jest „życie” i naturalna rozmowa między ludźmi – dodaje.

Realizatorem i producentem najnowszego singla N o c t i jest Bartek Mielczarek, na co dzień blisko współpracujący z Dawidem Kwiatkowskim i Moniką Brodką. Jak deklaruje zespół, to właśnie jemu powierzy produkcję kolejnych singli i być może całej debiutanckiej płyty, nad którą pracuje.

Poprzednim singlem N o c t i  promującym nadchodzący krążek był utwór „Na szklanych orbitach”. „Jest to kawałek bezkompromisowy, zagrany z serducha” – komentował wówczas premierę zespół.

Zespół N o c t i  to udana próba połączenia kilku żywiołów. Młodości i doświadczenia, przedsiębiorczości z artystycznym chaosem, wyobraźni z pragmatyzmem. Muzyka n o c t i to bardzo niebezpieczne rubieże, na których można spotkać zarówno elementy rocka, alternatywy oraz elektroniki połączonych w melodyjne utwory. Obecnie formacja pracuje nad debiutanckim albumem.

 

 

 

Zgłoś nieodpowiednie treściPARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła