Nowy singiel The Ride Back! | NEWSY

Nowy singiel The Ride Back!

Trójmiejski The Ride Back – mimo epidemii i wakacji – nie próżnuje. Po udanym koncercie w ramach Cieszanów Rock Festiwal, który w tym roku odbył się online, formacja prezentuje właśnie swój najnowszy singiel.

Do singla zatytułowanego buntowniczy powstał teledysk. - Nie zwalniamy tempa – mówi wokalista zespołu, Kamil Wydra. - Bardzo cieszymy się z zakwalifikowania w tym roku do festiwalu w Cieszanowie. Szkoda, że covid pokrzyżował plany organizatorów i impreza musiała odbyć się online, ale podczas naszego występu daliśmy z siebie wszystko, zupełnie jakbyśmy grali pełną publiką. Spotkaliśmy się z doskonałym odbiorem i idąc za ciosem, wydajemy nowy singiel zatytułowany „Buntowniczy” - dodaje muzyk.

Występ zespołu przy okazji tegorocznego Cieszanów Rock Festiwal można zobaczyć tutaj:

Poprzednim singlem The Ride Back był wydany w kwietniu bieżącego roku „Hey, Baby!”

Na Spotify można sprawdzić inną nowość The Ride Back, utwór „Queue”: https://open.spotify.com/track/0Zq5v2znjPiWz03kERBNXI?si=1HcIhv2ORfSl6oK92amAjQ

Korzenie The Ride Back sięgają 2017 roku. Formacja, która zaczynała jako akustyczno-bluesowe trio ewoluowała przez lata, by dziś stać się pełnokrwistym, rockowym kwintetem. Obecnie zespół pracuje nad nowym albumem.

Zgłoś nieodpowiednie treściPARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła