„Poczekam”, najnowszy singiel N o c t i już za 10 dni! | NEWSY

„Poczekam”, najnowszy singiel N o c t i już za 10 dni!

21 czerwca N o c t i zaprezentuje nowy singiel zatytułowany „Poczekam”. Gościnnie w utworze pojawi się tajemniczy gość. Singiel to kolejna zapowiedź płyty, nad którą pracuje zespół.

 – Nasz najnowszy singiel zatytułowany „Poczekam”, to utwór o marzeniach – informuje zespół. – Przy okazji jego powstawania jedno z takich marzeń spełnił nasz klawiszowiec. Gościnnie w piosence pojawia się pewna bardzo ważna dla polskiej muzyki osoba, prywatnie jego idol. Nie chcemy zdradzać niczego więcej, zapraszamy na premierę 21 czerwca – zachęcają muzycy.  

Realizatorem i producentem najnowszego singla N o c t i jest Bartek Mielczarek, na co dzień blisko współpracujący z Dawidem Kwiatkowskim i Moniką Brodką. Jak deklaruje zespół, to właśnie jemu powierzy produkcję kolejnych singli i całej debiutanckiej płyty, nad którą pracuje.

Poprzednim singlem N o c t i  promującym nadchodzący krążek był utwór „Na szklanych orbitach”. „Jest to kawałek bezkompromisowy, zagrany z serducha” – komentował wówczas premierę zespół.

Link do wydarzenia: https://pl-pl.facebook.com/events/321178872107459/

Zespół N o c t i  to udana próba połączenia kilku żywiołów. Młodości i doświadczenia, przedsiębiorczości z artystycznym chaosem, wyobraźni z pragmatyzmem. Muzyka n o c t i to bardzo niebezpieczne rubieże, na których można spotkać zarówno elementy rocka, alternatywy oraz elektroniki połączonych w melodyjne utwory. Obecnie formacja pracuje nad debiutanckim albumem.

 

 

 

Zgłoś nieodpowiednie treściPARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła