Szarpidrut

"POPIÓR" - nowa płyta KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI już w marcu 2019 r.

Na 1 marca 2019 r. zespół KAT & Roman Kostrzewski zapowiedział kolejne wydawnictwo.

Przypomnijmy… ostatni materiał studyjny zespołu KAT&RK ukazał się we wrześniu 2015 roku a był to ponownie nagrany album „666”. Kat i Roman Kostrzewski to legenda polskiego metalu. Zespół aktualnie prowadzony jest przez Romana Kostrzewskiego i Ireneusza Lotha a występuje w składzie: Roman Kostrzewski (wokal), Irek Loth (perkusja), Jacek Hiro (gitara), Krzysztof Pistelok (gitara), Michała Laksa (bas).

 10 grudnia na oficjalnym fanpage zespołu ukazała się taka oto informacja:

1 marca 2019 r. ukaże się nowa płyta zespołu o tytule “POPIÓR”. Co to oznacza, dowiemy się podczas promocyjnej trasy koncertowej, a ta rozpocznie się tego samego dnia występem w Warszawskim klubie Progresja.

Płyta zawrze osiem, a jakże, metalowych utworów, co nie oznacza, że będzie tylko łojenie. Jest także miejsce na oddech i kontemplację delikatnych, klimatycznych nut. Wszystko zaczyna “Łossod” czyli zejście z gór, być może Popióra, postaci ze skrzydłami anioła tracącego lotki w zderzeniu z realiami życia.

Muzycy idąc z duchem czasu, zapowiadają, że nowe dźwięki rozpowszechnią jedynie podczas swoich występów oraz za pośrednictwem swojej strony internetowej www.kat-rk.pl

Szczegółowe informacje już niebawem...

---
 \m/Woszczewski (FB: Stary Metalowiec)

Zgłoś nieodpowiednie treściPARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła