Szarpidrut

RADIOSLAM nadzieją muzyki gitarowej według magazynu Teraz Rock

Jak co roku, najdłużej funkcjonujący na polskim rynku magazyn Teraz Rock opublikował podsumowanie ubiegłych 12 miesięcy. W kategorii „Nadzieja tu” (czyli polscy Artyści) redaktorzy pisma wyróżnili zespół RADIO SLAM.

RADIOSLAM w tym podsumowaniu zajęli siódme miejsce, dzieląc top z takimi wykonawcami jak m.in. Cheap Tobacco, Kasia Lins, Superhuman Like Brando czy Siksa. Należy dodać, że RADIOSLAM jest są jedynymi wykonawcami w tym zestawieniu, którzy nie mają jeszcze w dorobku pełnego albumu! Świadczy to o tym, że dziennikarze muzyczni zachwycili się singlami zespołu oraz pokładają wielkie nadzieje (jak sama nazwa kategorii wskazuje) w przyszłość tercetu.

RADIOSLAM faktycznie mieli bardzo udany poprzedni rok. Świetne single, które rotowały w stacjach radiowych (m.in. na liście TURBO TOP Antyradia), ale przede wszystkim, granie na żywo, które sprawia zarówno muzykom jak i publiczności ogromną frajdę. Zespół zagrał w tamtym roku m.in. na festiwalach w Jarocinie i Cieszanowie. RADIOSLAM można było również usłyszeć i zobaczyć podczas zagranicznych festiwali, choćby na czeskim Rock For People, ukraińskim Woodstocku czy serbskim Indirekt Showcase Belgrade.

Ten rok również zapowiada się bardzo intensywnie dla RADIOSLAM – planowane są koncerty w Polsce i zagranicą, usłyszycie też trochę nowej muzyki zespołu, jak zwykle obfitującej w czad i rock’n’roll! Zespół informuje na bieżąco o nowych wydarzeniach na swoim fanpage’u:  https://www.facebook.com/radioslam/

---
Materiał nadesłany.
\m/Woszczewski (FB: Stary Metalowiec)

Zgłoś nieodpowiednie treściPARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła