Rockowe nasTROJE | NEWSY

Meteroids , Prorock i WWP, zespoły jeszcze undergroundowe,ale już rozpoznawalne i doskonale radzące sobie na scenie, rozpoczynają wspólną trasę koncertową pod szyldem "Rockowe nasTROJE ". Każda z kapel ma już za sobą wydanie debiutanckich krążków i posiada rzeszę wiernych fanów. Działają aktywnie i ambitnie realizują dalsze muzyczne cele,czego najlepszym przykładem jest ogłaszana trasa.

Szykuje się pełna energii rockowa uczta, do uczestnictwa w której serdecznie zapraszamy i gorąco namawiamy.

Warto być częścią takiego wydarzenia, wspierając młode, obiecujące zespoły, jednocześnie ciesząc się wspaniałą muzyką oraz pozytywną energią. Zapraszamy!!!

Rockowe nasTROJE

Meteroids

Prorock

Wrocławska Wielka Płyta

POZNAŃ

 https://fb.me/e/4d4uMQCQt

GŁOGÓW

https://fb.me/e/4Ge9Ld3KK

ŻAGAŃ

https://fb.me/e/1wgSmnNBU

WROCŁAW

https://fb.me/e/1bv946HNV

LESZNO

https://fb.me/e/1LVMzCXcS

Meteroids - błędne meteoroidy pełne energii, chęci wyrażenia siebie i bycia zauważonym. Wciąż szukają celu i powołania, a znajdują to w tworzeniu swojej własnej autorskiej muzyki. Od początku istnienia zespołu, czyli od przełomu 2017/2018, przyświeca im wiele marzeń i celów. Jednym z nich jest granie dla coraz to szerszej publiczności. Klimat muzyczny, który kochają i w którym się obracają zbliżony jest do Hard Rock'a inspirowany głównie klasykami tego gatunku, ale w ich twórczości pojawiają się również bluesowe, metalowe i progresywne wstawki. Pomimo dość młodego wieku zespołu wygrali Przegląd Zespołów Rockowych Województwa Lubuskiego LDR 2020 oraz mają za sobą koncerty na festiwalach takich jak: Domówka Woodstock w Mayovce czy WAKE UP & LIVE Music Festival. We wrześniu 2021 spełnili kolejne marzenie - wydali debiutancką płytę "Przemyślenia", zachęcając nią słuchaczy do tworzenia własnych przemyśleń, które wybiją się ponad czarno-białe schematy i stworzą własny unikalny świat.

Facebook 

https://www.facebook.com/meteroidsband/

YouTube 

https://m.youtube.com/channel/UCRT4R1P3twU49HtiMA1Jnfw

PROROCK powstał w 2010 r. z miłości do grania i chęci stworzenia własnej wymarzonej muzyki. Przez te ponad 10 lat przewinęło się przez zespół kilkanaście osób, aż do roku 2019, kiedy to wykrystalizował się obecny skład. Jak sugeruje nazwa zamiarem założycieli było pójście w stronę rocka progresywnego, co nie do końca się jednak udało. W repertuarze zespołu znalazło się kilka utworów ocierających się o ten nurt, jednak reszta jest bardziej klasycznie rockowa – można by nawet rzec, że hard rockowa. Dzisiejszy PROROCK to sześć postaci, z których każda jest inna. Każdy z obecnych PROROCKÓW wychował się na innej muzyce – od pop poprzez poezję śpiewaną do ciężkich metalowych klimatów. Na scenie jednak stanowią jeden organizm, świetnie się przy tym bawiąc i chcąc swoją muzyką cieszyć innych.

Facebook 

https://www.facebook.com/prorockpl/

YouTube 

https://m.youtube.com/watch?v=hspCRF_mimg&feature=youtu.be

Wrocławska Wielka Płyta

Muzyczny kolektyw przodowników z Wrocławia. W czynie społecznym tworzymy muzykę, która razem z potęgą betonu obrazuje piękno szarości, wylewki i współzawodnictwa w dążeniu do realizacji Pięciolatki. Muzyka rodem z PRL-u.

Facebook 

https://www.facebook.com/wroclawska.wielka.plyta/

YouTube 

https://m.youtube.co m/channel/UC20x5zMamz3WkbXe9bgG1CQ/videos

Zgłoś nieodpowiednie treściPARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła