Szeptem – premiera teledysku NOCTI | NEWSY

Szeptem – premiera teledysku NOCTI

11 sierpnia odbyła się premiera klipu do singla rockowego zespołu NOCTI. „Szeptem” to zwiastun nowego etapu w działalności zespołu oraz zapowiedź albumu, nad którym trwają intensywne prace pod okiem i uchem producenta, Bartka Mielczarka (m.in. Brodka, , Mgły, ex Sorry Boys).

NOCTI, mimo kilkumiesięcznej przerwy między publikacjami nowych singli, wcale nie próżnowali, trwały intensywne prace nad materiałem. Do tego zespół może pochwalić się ciekawym wyróżnieniem, czyli nagrodą Prezydenta miasta Torunia dla Nadziei Roku w plebiscycie Toruńskie Gwiazdy Radia GRA. 

Skupiając się jednak na nowej piosence… Jak brzmi „Szeptem” i o czym traktuje? Oczywiście, mocno zachęcamy do przesłuchania i wydania własnej opinii, jednak oddajemy głos członkom NOCTI, którzy tak przedstawiają utwór: „Szeptem” to subtelna, lecz nie pozbawiona rockowej agresji opowieść o miłości. Nie tylko tej szybkiej, zaskakującej, nagłej ale też tej na lata i przez lata już doświadczonej. Tekst opowiada o odkrywaniu siebie w związku za każdym razem od nowa. Szepty, czule słowa mogą kojarzyć się choćby z wakacyjnym wypadem we dwoje pod namiot.

Nocti - Szeptem (Official Video)

Sam utwór powstał w toruńskim studio Happy Light, przy wsparciu realizatora Macieja Kubiczka oraz wspomnianego wcześniej producenta, Bartka Mielczarka. Znów oddajemy głos zespołowi: Była to sesja pełna energii bo tego też wymagał kawałek. Szybko nawiązała się między nami nic porozumienia w końcu każdy w tamtej chwili robił dokładnie to co kocha. W lekko magicznej aurze jaką udało nam się stworzyć w studio poszczególne tracki wchodziły jeden za drugim. Sami jesteśmy bardzo zadowoleni z finalnego efektu pracy.

Do piosenki nakręcono również teledysk. Miejscem, w którym został realizowany, jest legendarny toruński klub OD NOWA. Obraz ukazuje energię i radość grania – te cechy to obecnie domena NOCTI.

Zespół oczywiście intensywnie pracuje nad resztą materiału. Jak mówią: „Szeptem” to singiel zapowiadający coś większego. Nagraliśmy jeszcze kilka kawałków, które docelowo mają stworzyć debiutancki album. Możecie spodziewać się kolejnych piosenek z podobnie pozytywną energia. Nie boimy się jednak zaglądać w nieco ciemniejsze zakamarki ducha. Piszemy piosenki o tym co jest nam bliskie czyli również o ochronie środowiska czy przemijaniu. Nie będziemy jednak ukrywać, że większość z nich to opowieści o uczuciach.

Zespół jesienią będzie chciał sprawdzić ten materiał grając go na koncertach. NOCTI wystąpią w październiku podczas festiwalu showcase’owego ROCK & LOVE, pewnie niebawem poznamy kolejne daty i miejsca. Żeby być na bieżąco koniecznie sprawdzajcie fanpage bandu.

---

materiał nadesłany

NOCTI

Zgłoś nieodpowiednie treściPARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła