XXII ROCK MAY FESTIVAL 2023 | NEWSY

XXII ROCK MAY FESTIVAL 2023

Grasz rocka i niestraszna Ci duża scena oraz publiczność? Chcesz pokazać Skierniewicom swoje rock’n’rollowe oblicze? Zapraszamy do udziału w zaROCKuj na przyszłość!

Rock May Festival jest corocznym wydarzeniem o ugruntowanej już pozycji. W tym roku spotkamy się w Skierniewicach po raz dwudziesty pierwszy, by grać, dobrze się bawić i oczywiście wybrać najlepszy rockowy zespół. Szukamy ludzi, którzy porwą nas swoją muzyką i osobowością oraz zachwycą zarówno profesjonalne jury, jak i publiczność. Weź udział w konkursie i zaROCKuj na przyszłość. Dołącz do grona zwycięzców z poprzednich edycji, a byli to m.in. Free Road, Methopia, Cannonball, Mith, Sorry Boys, Normalsi, Overstep, Absynth czy RadioSlam.

13 maja 2023 r. podczas XXII Rock May Festival wystąpi 5 zespołów wybranych spośród wszystkich zgłoszeń. Pula nagród to 5 tys. zł!

Do udziału w konkursie mogą przystąpić zespoły, które:

prześlą kartę zgłoszenia i materiał demonstracyjny z trzema utworami w formacie MP3 na email: biurorock@rockmayfestival.pl do dnia 19.04.2023 r., przyślą materiały informacyjne o sobie na karcie zgłoszenia, prześlą podpisany formularz RODO, przyjmą warunki zawarte w regulaminie. Dokumenty tekstowe powinny być przesłane w programach edycyjnych tekstu, natomiast ZGODA na przetwarzanie danych osobowych, klauzula RODO w PDF.

Regulamin, kartę zgłoszenia oraz zgodę na przetwarzanie wizerunku można znaleźć na stronie www.rockmayfestival.pl

Zgłoszenia przyjmujemy do 19 kwietnia 2023 r.

Festiwal odbędzie się na scenie plenerowej Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach (ul. Reymonta 33).

Zgłoś nieodpowiednie treściPARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła