„Z Tobą we mgle” – Yanish | NEWSY

„Z Tobą we mgle” – Yanish

"Z Tobą we mgle" to pierwszy singiel zapowiadający nowy album YanishaKwiatostan”. Płyta ukaże się w 5 stycznia 2021 roku. Piosenka "Z Tobą we mgle" jest intymnym wyznaniem miłości, która jest dojrzała i trwa od lat. W utworze wybrzmiewa nuta nostalgii, tęsknoty, przyjaźni i pewności, że bez prawdziwego uczucia nie dzieje się nic.

Teledysk został zmontowany przez Piotra Skrzypczyka z archiwalnych, prywatnych filmów Wykonawcy. Stąd ich naturalność! Muzykę i słowa napisał Krzysztof Janiszewski, natomiast w nagraniu piosenki udział wzięli: Michał Maliszewski - gitary, Szymon Czarnecki - flet poprzeczny, Krzysztof Janiszewski - wokale oraz Piotr Skrzypczyk, który zagrał na instrumentach klawiszowych, zaaranżował utwór i go wyprodukował.

Drugi album Yanisha „Kwiatostan” to muzyczny zapis emocji, które nagromadziły się po debiutanckiej płycie „Dobrostan”. Najnowsza płyta została nagrana przez grupę wieloletnich przyjaciół, przez co słychać na niej pozytywne wibracje, nawet wtedy, gdy Yanish porusza trudne tematy dotyczące śmierci, uzależnień oraz samotności. Teksty opowiadaja także o przyjaźni, przywiązaniu i miłości, niosą pozytywny przekaz. Muzycznie zaś album „Kwiatostan” jest mozaiką akustycznych brzmień – akustyczna gitara, flet poprzeczy, pianino oraz elekronicznych dźwięków i pogłosów.

Utwór „Z Tobą we mgle” - czas 5:28 /ZAiKS

Muzyka i słowa: Krzysztof Janiszewski

Kontakt: Krzysztof Janiszewski:

doktorkris@wp.pl tel. 507 195 753

https://www.facebook.com/yanishdobrostan/

---

materiał nadesłany

Yanish

Zgłoś nieodpowiednie treściPARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła