Szarpidrut

"Zero kompromisów" czyli Exterminator na dużym ekranie

Po sukcesie spektaklu „Exterminator” zrealizowanego przez Teatr Dramatyczny w Warszawie (Scena na Woli) w reżyserii Aldony Figura, według powieści, którą napisał Przemysław Jurek przyszła kolej na ekranizację.

Niedawno o spektaklu rozmawiałem z Piotrem „Aniołem” Wąciszem (Corruption, Virgin Snach), który jest autorem muzyki do teatralnej odsłony„Exterminatora”. W rozmowie Anioł uchylił rąbka tajemnicy zdradzając, że niebawem na ekrany wejdzie także i film, w którym On sam pojawi się w epizodycznej roli. Dziś już wiemy, że film nosi tytuł „Gotowi na wszystko. Exterminator” a do kin trafi 5 stycznia 2018 roku. W ekranizacji oprócz Pawła Domagały, który pojawił się również w spektaklu wystąpią m.in.: Krzysztof Czeczot, Piotr Żurawski, Piotr Rogucki. Scenariusz powstał według powieści „Kochanowo i okolice” Przemysława Jurka, który wraz z reżyserem filmu Michałem Rogalskim przełożyli tekst na potrzeby ekranizacji.

„Gotowi na wszystko. Exterminator” to opowieść o grupie przyjaciół, którzy w młodości założyli death metalowy zespół o nazwie „Exterminator”. Ich największym marzeniem była kariera, tysiące fanek i fanów na koncertach. Niestety życie weryfikuje ich plany zamiast na trasach koncertowych „Exterminatora”, chłopaki lądują w sklepach, fabrykach, bankach a nawet w zakładzie psychiatrycznym. Sytuacja zmienia się, gdy ich dawna fanka, aktualnie pani burmistrz chce im pomóc oferując unijną dotację w zamian za reaktywację zespołu. Oczywiście sytuacja staje się skomplikowana, gdy okazuje się, że umowa zobowiązuje ich do występów na festynach grając muzykę odległą od ich nadrzędnego gatunku.

Czy hasło „zero kompromisów” straci na ważności? O tym dowiemy się już w styczniu.

Warszawski spektakl „Exterminator” do dziś cieszy się ogromnym powodzeniem a bilety sprzedają się błyskawicznie. Miejmy nadzieję, że i film zyska sympatię odbiorców.

---

\m/Woszczewski (TEOR Metal MegaZin)

Zgłoś nieodpowiednie treściPARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła