Szarpidrut

18 Pt Sie

14:00

20 N Sie

23:59

FESTIWAL

CAFE JAZZ FESTIVAL RADOM 2017

BILETY
  • 0.00

Miło nam poinformować, że w dniach 18-20 sierpnia br. w Radomiu odbędzie się Café Jazz Festival. To druga edycja Międzynarodowego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego, imprezy, która w ubiegłym roku okazała się niemałym sukcesem i zaostrzyła apetyty na więcej. 
Poziom festiwalu i jego pozytywny odbiór przez koneserów jazzu, media i władze Radomia zmotywowały nas do zorganizowania jego drugiej edycji, tym razem na większą skalę. W tym roku Café Jazz Festival odbędzie się nad malowniczym zalewem na Borkach, a pieczę nad jego organizacją powierzono Miejskiemu Ośrodkowi Kultury „Amfiteatr” w Radomiu. 
Dyrektorem artystycznym drugiej edycji Café Jazz Festival został wybitny pianista i kompozytor – Wojciech Kamiński, dotychczasowy dyrektor festiwalu „Złota Tarka”. To gwarancja znakomitego poziomu imprezy i starannie przygotowanego programu. 
Festiwal zainauguruje w tym roku w centrum Radomia, na deptaku, wspaniała parada nowoorleańska. Podczas trzech dni festiwalu usłyszymy m.in. takie gwiazdy jak: Old Timers, Jazz Band Ball Orchestra, The Harpiano Show, Five O’Clock Orchestra, Dianne Davidson czy legendarnego Stana Breckenridge’a! 
Program drugiej edycji Café Jazz Festival wzbogacił się o atrakcyjny konkurs młodych pianistów, którzy rywalizować będą o nagrodę „Radomskiego Jazz-on-a”. Wystąpią, prócz zespołów reprezentujących nurt jazzu tradycyjnego, muzycy grający ragtime, boogie-woogie, swing etc.
Festiwalowi w tym roku towarzyszyć będzie także Międzynarodowy Zlot Kamperów. Spodziewamy się ok. 150 ekip m.in. z Niemiec, Szwecji, Białorusi, Czech (szczegóły i zapisy dla ekip na stronie camperteam.pl)
Café Jazz Festival to również kawa, jej rozmaite odsłony i niezbędny anturaż. W miasteczku festiwalowym na Borkach wystawiać się będą firmy z branży kawiarskiej, nie zabraknie degustacji i pokazów alternatywnego parzenia tego aromatycznego napoju.
Do zobaczenia i... keep swinging!

Zdjęcie 1 z 2

Zamknij

CAFE JAZZ FESTIVAL RADOM 2017

PARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła