Szarpidrut

09 So Gru

21:00

09 So Gru

23:55

KONCERT

Koncert aGain & ANN

BILETY
Szczegółowe informacje
aGain (Krotoszyn)
https://www.facebook.com/againgroup/

Zespół aGain powstał w Krotoszynie w czerwcu 2015 roku. Grają mocnego ale melodyjnego rocka z ciężkimi gitarowymi riffami opartego o profesjonalną i żywiołową sekcje rytmiczną.
Charakterystyczne dla zespołu jest połączenie mocnego i melodyjnego głosu wokalistki z ciężkim brzmieniem gitar.
Kapela zadebiutowała na scenie u boku zespołu aktora Pawła Małaszyńskiego "Cochise". aGain koncertował w wielu miastach Polski zyskując pochlebne opinie publiczności.
Ostatni czas to niewątpliwa przyjemność uczestniczenia w trasie trójmiejskiego składu "Milczenie Owiec", koncerty w Jarocinie, zaproszenie na największy w Polsce zlot aut amerykańskich American Cars Mania oraz występ na jednej scenie z zespołem VIDEO czy Luxtorpeda. aGain zdobył miano zespołu tygodnia a następnie miesiaca po czym uzyskał 3 miejsce w plebiscycie na zespół roku 2016 prestizowego portalu FabrykaZespolow.pl.

Poniżej prezentujemy najnowszy klip zrealizowany przy współpracy Hardy i zespołu aGain p.t. "Walczę". W utworzę gościnnie wystąpiła Róża Gumienna, mistrzyni świata K1, zawodniczka organizacji FightExclusiveNight.
https://www.youtube.com/watchv=TslRI7LBzqY
--------------------------------
+ NIESPODZIANKA GOŚĆ SPECJALNY - Zespół ANN
https://www.facebook.com/ZespolANN/

Liderką zespołu jest Anna Spławska, "kościanianka z pomorza", wokalistka, autorka tekstów i muzyki, pedagog specjalny. 
W 2011 kompozycja „Sama” grupy Aneke, do której napisała słowa, znalazła się na składance Piotra Kaczkowskiego „Minimax pl 6” Radiowej Trójki. Koncertowała z Retrospective u boku Riverside, Lazuli i Fish’a na 5th Anniversary of Progressive Promotion w Niemczech. 
W 2012 r. brała udział w 3 edycji telewizyjnego programu „Bitwa na głosy” - Drużyna Libera. Owocem współpracy była piosenka „Ludzki gest”, która znalazła się na krążku Liber – „Duety”. Rok później wystąpiła z grupą Mokrofon, jako jedna z gwiazd w pierwszej edycji LuxFest festiwal w Poznaniu oraz wzięła udział w konkursie „Bałtyk Festiwal Media i Sztuka” w Darłowie. Zakwalifikowała się do ścisłej dziesiątki Jarocin Festiwal. 
Pod koniec 2013r. powołała do życia ANN.
Dzięki uprzejmości wielu ludzi dobrego serca oraz własnej determinacji, zespół we wrześniu 2015r. nagrał singla "Ostrożna", w gdańskim Custom34 Studio. Utwór "Zerwanie kontaktu bojowego z życiem" trafił do propozycji Listy Przebojów Programu 3. Znalazł się także na 2 pozycji Listy Przebojów Radia Merkury Poznań. Przez wiele tygodni gościł na różnych listach przebojów internetowych rozgłośni radiowych w Polsce i poza nią. W lutym 2016r. zespół był gościem TVP 3 Poznań w programie "Tej poranek", gdzie odbyła się telewizyjna premiera nowego wydawnictwa "Ostrożna". W sierpniu 2016r. zespół koncertował w Niemczech, gdzie zaprezentował się na festiwalu Alinae Lumr w Storkow, u boku gwiazd europejskiej sceny muzycznej. 28 października 2016r. zespół był gościem Czwartego Programu Polskiego Radia, gdzie wystąpił na żywo w audycji "Będzie głośno", prezentując akustyczne wykonania utworów "Ostrożna" oraz "Nie myl mnie z Wenus"."Ostrożna" przez ponad pół roku znajdowała się w czołówce Listy Przebojów audycji Czwórki "Będzie głośno". 21 października, nakładem wydawnictwa Pronet Records ukazała się debiutancka płyta "Fragmenty".

PROMO

Zdjęcie 1 z 1

Zamknij

Koncert aGain & ANN

PARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła