Szarpidrut

16 Pt Mar


20:00

FESTIWAL KONCERT

LET THERE BE ROCK FEST

BILETY
  • 10.00

W piątkowy wieczór 16 marca, na deskach katowickiego pubu „Faust”(dawna „Korba”) w ramach pierwszej edycji imprezy LET THERE BE ROCK zaprezentują się trzy załogi:

Imperative – zespół działa od 2015 roku, muzycy jak sami twierdzą stawiają przede wszystkim na oryginalność i energię a tworzone przez nich dźwięki są wypadkową muzycznych zainteresowań poszczególnych członków.


Niadara – to trójka muzyków, którzy zawsze dają z siebie wszystko, nie wiedzą co to niedosyt. Warto więc chyba dać szanse ich przesiąkniętej Kalifornią i grungem muzyce, a lepszej okazji ku temu, niż koncert w „Fauście” ciężko sobie wyobrazić!


HURROCKAINE - niezwykle energetyczny, rockowy skład ze Śląska za sprawą nietuzinkowych melodii, tekstów i rockowego pazura sprawia, że wszystko wokół nabiera barw. Nie ograniczają się w żaden sposób – nie boją się zarówno nowoczesnych, jak i nieco oldschool'owych rozwiązań brzmieniowych, na scenie prezentując zarówno pełen profesjonalizm, jak i niczym nieskrępowaną dawkę rock'n'roll'owej swobody. Kapela ma na swoim koncie koncerty u boku między innymi: Lao Che, Acid Drinkers, Proletaryat, Kabanos, Materia,Turbo, Ścigani, Cree, Kat, czy Luxtorpeda.

Zdjęcie 1 z 0

Zamknij

LET THERE BE ROCK FEST

LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła