Newsy | Szarpidrut.pl

News

Rainy Day „Stygmaty”

Zespół Rainy Day zaprezentował 1 czerwca swój najnowszy teledysk do utwory "Stygmaty" (muzyka Wojtek Kubicki, Maciej Olbrych) słowa z ich najnowszej płyty "Wykute w Deszczu" (2018). Przypomnijmy, że zespół Rainy Day pochodzi powstał w październiku 2017 roku z inicjatywy Wojtka Kubickiego, autora ...


News

Metallurg Concert booking & promotion zaprasza na koncert do Szczecina!

Metallurg Concert booking & promotion zaprasza na koncert do Szczecina!Już jutro, 21 czerwca 2019 r. w szczecińskim Jambar (ul. Kolumba 5) odbędzie się metalowa uczta składająca się z trzech dań głównych… SeaFall, Bloodisle, FAITH LOST. Start godzina 20.00! Smacznego!


News

Percival Schuttenbach ogłasza trasę koncertową „Reakcja Pogańska”!

W tym roku mija 10 lat od wydania jednej z najbardziej lubianych płyt grupy pt. "Reakcja Pogańskia".W związku z tym,  zespół postanowił uczcić tę rocznicę i po raz pierwszy zagrać wszystkie zawarte na niej utwory na żywo. Inspiracją do stworzenia płyty były wydarzenia, które rozgrywały się na zie...


News

MisÞyrming na jedynym koncercie w Polsce!

W niedzielę, 22 września, zapraszamy do poznańskiego Klubu U Bazyla na jedyny polski przystanek trasy Misthyrming, Darvaza i Vortex of End. Bilety na to szczególne wydarzenie już w sprzedaży.


News

Shining na dwóch koncertach w Polsce już za tydzień!

Niekwestionowana ikona depressive suicidal black metalu, szwedzkie Shining na dwóch ekskluzywnych koncertach w Polsce. Niklas Kvarforth i spółka zagrają w przyszłym tygodniu w Krakowie i Poznaniu.


News

Projekt Pandora - Nowa EP

Zespół Projekt Pandora rozpoczął swoją działalność w lutym 2014 roku z inicjatywy zaprzyjaźnionych bydgoskich muzyków.


News

Necro „Toothless zombie”

Zespół Necro prezentuje video teaser „Toothless zombie”!Thrash metalowa formacja z Rubnika, Necro prezentuje video teaser do utworu „Toothless zombie”, które promuje zbliżający się album „Propaganda”. Wydawnictwo ukaże się 14 maja 2019 r. nakładem Sliptrick rec. 


News

SARS – Premiera singla „Bastard Nation”

Już dzisiaj tj. 1 maja 2019 r., o godzinie 20.30 na profilach społecznościowych zespołu SARS odbędzie się premiera debiutanckiego singla „Bastard Nation”. SARS pochodzi z Rzeszowa i wykonuje muzykę z pogranicza metalcore i hardcore. Singiel jest zapowiedzią zbliżającego się minialbumu, który ukaż...


News

Koncerty Leash Eye i Fiasko

Uwaga!!! Ważna wiadomość od zespołu Leash Eye! Już w najbliższy piątek 26 kwietnia Leash Eye zagrają w Progresji obok zespołu Acid Drinkers! Z kolei 17 maja przygotujcie się na kolejne spotkanie, tym razem w klubie Potok w Warszawie, gdzie muzycy Leash Eye dadzą kolejny swój koncert! Zapraszamy!


News

Percival Schuttenbach ogłasza trasę WILD HUNT LIVE 2019!

Widowiskowe koncerty z serii WILD HUNT LIVE odbędą się w październiku tego roku w 5 miastach Polski. Planowane są również koncerty za granicą.WILD HUNT LIVE to ekskluzywny spektakl muzyczny, zawierający kompozycje wykorzystane w ścieżce dźwiękowej do gry "The Witcher 3: Wild Hunt".    


PARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła