Crimson Rockets - nowy klip, nowa płyta... | NEWSY

Crimson Rockets - nowy klip, nowa płyta...

„Borderline” to nowa płyta koncepcyjna formacji Crimson Rockets -  w całości po polsku. W dziewięciu utworach zespół zabiera w podróż po w meandrach ludzkiego umysłu, opowiada historie z życia wzięte.

Płytazawiera kawałki o depresji, fanatyzmie, obsesjach. Krążek ma przybliżyć tę „ciemniejszą” stronę ludzkości czy też człowieka jako jednostki, jego borykanie się z codziennymi problemami, również natury psychologicznej. Tematy są dość graniczne - stąd tytuł.

Crimson Rockets równocześnie z albumem wypuścili teledysk do utworu „Nieznany Świat”. To numer otwierający płytę „Borderline”. Utwór mocno hard rockowy, opisujący świat wewnętrzny człowieka dotkniętego chorobą psychiczną, który zamyka się w sobie, odsuwa od świata zewnętrznego i nie może nic na to poradzić. Może tylko obserwować, jakby z zewnątrz, jak to, co się z nim dzieje, oddziela go od ludzi.

Reżyserem teledysku jest Artur Czerwiński, finalista konkursu Papaya Young Directors, nad
wszystkim czuwała kierownik produkcji Aga Krzelowska, a zdjęciami zajęła się Natalia Liberacka.
Teledysk zmontowała Kamila – wokalistka, a w koncepcji wspierał ją Patryk – gitara elektryczna i twórca muzyki u Crimsonów.

Zobacz także ich wcześniejszy teledysk, który znalazł się na liście utworów na krążku "Borderline". Numer „Pozwól Być” powstał na podstawie wiersza Mariusza Jagiełły, który zaprosił Crimson Rockets do „Projektu Mezalians” i dla którego to projektu ten utwór powstał.

Zgłoś nieodpowiednie treściPARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła