FLAPJACK - "Tribute to Guzik" w Starym Klasztorze/ Klub u Bazyla | NEWSY

FLAPJACK - "Tribute to Guzik" w Starym Klasztorze/ Klub u Bazyla

 FLAPJACK "Tribute to Guzik", dedykowany pamięci zmarłego w ubiegłym roku wokalisty zespołu, Grzegorza „Guzika’ Guzińskiego.

Flapjack powstał w 1993 roku z inicjatywy Roberta "Litzy" Friedricha i Macieja "Ślimaka" Starosty (obaj z zespołu Acid Drinkers). Pozycję drugiego gitarzysty objął Maciej Jahnz, z którym Litza grał wcześniej w zespole Slavoy. Basistą został Jacek "Hrap-Luck" Chraplak, późniejszy realizator dźwięku, do składu dołączył również Marcin "Wimek" Wimońć, wokalista i saksofonista zespoły Squot. Przez pewien okres gitarzystą Flapjacka był także nieodżałowany Aleksander "Olass" Mendyk. Rolę wokalisty, po kilku zmianach personalnych, ostatecznie objął Grzegorz "Guzik" Guziński z trójmiejskich formacji Red Rooster i Ndingue.

 

Flapjack ma w swoim dorobku cztery płyty ("Ruthless Kick", "Fairplay", Juicy Planet Eart" i "KeepYourHeads Down") oraz wiele koncertów i tras koncertowych z zaprzyjaźnionymi zespołami polskiej sceny metalowej, grał również na jednej scenie m.in. z legendarnym Faith No More.
W styczniu 2021 roku zmarł wokalista zespołu, Grzegorz „Guzik’ Guziński, pozostawiając po sobie pustkę w sercach fanów i muzyków, z którymi współpracował.

Chcąc uczcić tego nietuzinkowego artystę, znakomitego tekściarza i muzyka, naszego kolegę i przyjaciela zdecydowaliśmy się na spotkanie się w prawie „oryginalnym” składzie Flapjack i zrobić "Tribute to Guzik" .

Zrobimy to najgłośniej i najmocniej jak tylko potrafimy!
Czyli po prostu ”Ruthless kick”!

Skład:
Robert "Litza" Friedrich
Maciej "Ślimak" Starosta
Maciej Jahnz
Marcin "Wimek" Wimońć
Michał "Mihau" Kaleciński

Pozycje wokalistów w tym projekcie obejmą: J Kroto Cokesky z zespołu Hope oraz Rafał "Hau" Mirocha

---------------------------------------------

LaNinia, to nowa, interesująca formacja na polskiej scenie metalowej. Choć nie są to debiutanci, bo w 2018 roku wydali krążek "Loneliness", który spotkał sie z ciepłym przyjęciem zarówno krytyków, jak i branży muzycznej w Polsce. Natomiast „Tyrant” to drugi krążek, którego premiera miła miejsce 15 października 2021 roku, nakładem Metal Mind Productions . Tematem płyty jest tyrania, czyli sprawowanie nieograniczonej władzy przez jednostkę co jest zjawiskiem ogólnie uznanym za negatywne i silnie powiązane z przemocą. Album w pełni ukazuje wielowymiarowość grupy i to, co ma do zaoferowania nie tylko na krajowym podwórku, ale także na rynku zachodnim. Angielskie teksty, melodyjny wokal i gitarowy groove, to najbardziej charakterystyczne cechy formacji LaNinia.

Zespół miał okazję i zaszczyt koncertować u boku takich zespołów jak Vader, Turbo, Illusion, KAT Roman Kostrzewski, Corruption, The Sixpounder, Luxtorpeda.

Skład :

Mateusz Popis - voc
Daniel „Ludwass” Ludwiczak - Git
Szymon Leśniewski - Git
Sergiusz Paszkiewicz - Bass
Karol Wiśniewski - Drums

FB https://m.facebook.com/laniniaofficial/

YT https://youtu.be/YX7v80D52go


23.04.22 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1

Link do wydarzenia 

https://fb.me/e/1N2qgMI7E

FLAPJACK "Tribute to Guzik" + LaNinia
bilety: 60 zł - I pula
miejsca siedzące ( balkon): 80 zł

Bilety dostępne w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, goingapp.pl, www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.ticketmaster.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

24.04.2022r Klub u Bazyla//Poznań

Link do wydarzenia 
https://fb.me/e/56wONneAt

FLAPJACK "Tribute to Guzik" +LaNinia
bilety: 60 zł - I pula
70 zł- bramka w dniu koncertu
link do biletów
http://kbq.pl/72107

Zgłoś nieodpowiednie treściPARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła