Pale Path z nowym singlem Two Black Hills | NEWSY

Pale Path z nowym singlem Two Black Hills

W piątek 13-tego stycznia światło dzienne ujrzał nowy singiel modern metalowego zespołu Pale Path. “Two Black Hills” jest to pierwszy utwór wydany od czasu świetnie przyjętego EP “Primal” (2019) jednocześnie zapowiada płytę “Flatline”

“Two Black Hills” opisuje rzeczywistość, w której większość na własne życzenie oddaje kontrolę fałszywym liderom. Jest to przestroga przed lenistwem, niechlujstwem i brakiem zainteresowania własnym losem. Motywacją do działania i angażowania się w kwestie dotyczące naszego życia.

Jak wielokrotnie podkreślał sam zespół, główną jego ideą jest bezkompromisowość. Dokładnie tak jest i w przypadku nowego singla. Zrealizowany przez Filipa Hałuchę (Heinrich House Studio), nagrany m.in. w Nebula Studio i zmiksowany przez Szwedzkiego mistrza nowoczesnego metalu - Henrika Udd’a, odpowiadającego za brzmienia takich zespołów jak Imminence, Architects czy Bring Me the Horizon, singiel “Two Black Hills” to utwór obok, którego nie da się przejść obojętnie. 


Kolejną warstwą, która uwypukla przekaz jest sfera wizualna. Zespół po raz kolejny podjął współpracę z reżyserem Aleksandrem Kropidłowskim. Poprzednio ta kooperacja  zaowocowała klipem do singla “Enemy”, który zdobył nagrodę Polish Music Video Awards za najlepszy Polski teledysk, w kategorii “Rock i Ostre Brzmienie”. Jak jest teraz? Tym razem całość prezentuje całkowicie odmienny klimat. Obraz do “Two Black Hills” krzyczy do nas w każdej sekundzie. Miga, morfuje, przeskakuje, znika, atakuje. Zespół i reżyser postawili na nowatorskie i agresywne zastosowanie technologii glitchowania obrazu. Dodatkowo możemy zauważyć również nowatorskie zabawy z formą 3D oraz efektami wizualnymi.

Zgłoś nieodpowiednie treściPARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła