Tym razem krótkie pozdrowienia i rekomendacja od Dzej Dzej-a z Big Cyca. | NEWSY

Tym razem krótkie pozdrowienia i rekomendacja od Dzej Dzej-a z Big Cyca.

Jacek i ekipa Big Cyca jest z przeglądem samego początku. Sami z resztą tworzyli tą imprezę od podstaw. Jacek wielokrotnie był prowadzącym i jak widać nadal wspiera festiwal. Tak wspomina swoją przygodę z WSZYSCY ŚPIEWAMY NA ROCKOWO:

JACEK JĘDRZEJAK, basista i wokalista zespołów WSPÓŁPCZYNNIK INTELIGENCJI, ROKOSZ, BIG CYC, CZARNO CZARNI.

Przegląd "Wszyscy Śpiewamy" to była bardzo sympatyczna impreza o charakterze towarzysko- muzycznym. Spotykali się na niej znajomi , przyjaciele , fani muzyki (przede wszystkim rockowej) , a także rywale ze sceny. Ja pamiętam jeszcze przegląd z roku 1979, kiedy to startowaliśmy ze WSPÓŁCZYNNIKIEM INTELIGENCJI. Ubrałem się w ekscentryczny kożuszek i nowe dżinsy. Liczyłem na zainteresowanie pewnej blondynki z III b. Co z tego, kiedy w drugiej piosence wyrwałem kabel z gitary i przez dziesięć minut musiałem błagać muzyków z zaprzyjaźnionych kapel o pomoc. Dla nas to był koniec świata. Dla jury jednak nie. Dostaliśmy wyróżnienie i kopa do dalszej roboty. A koleżanka i tak się ze mną nie umówiła. " Eee tam jakiś wariat jesteś..." - podsumowała mój sukces. Potem na Przeglądzie pojawiałem się głównie jako gość lub juror.

Do 19/03/2021r. Możecie jeszcze wysyłać zgłoszenia do przeglądu Wszyscy Śpiewamy na Rockowo. Regulamin oraz kartę zgłoszeń znajdźcie pod tym linkiem https://www.facebook.com/206532149460890/posts/3717193578394712/

Patron medialny SzarpidrutPL

Zgłoś nieodpowiednie treściPARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła